5. osa – Kuidas testida ja täiustada oma pakkumist?

Täna me vaatame su pakkumist justkui uue pilguga – läbi oma kliendi silmade. Väike täpsustus siin, natuke selgust seal – ja tulemuseks võib olla midagi palju tugevamat.

 

Tänase ülesande eesmärk:
Testida oma pakkumist ja täiustada seda enne, kui lähed sellega “avalikkuse ette”.

8 Comments

  1. Katrina Laht

    Väga rahul!
    Põrgatasin gpt oma mõtteid ja ma jäin lõpptulemusega väga rahule!

    Vasta
  2. Maarika

    Testimisel sõnastas ümber tema varasemalt koostatud pakkumise, lisaks soovitas kaks varianti juurde, nt noorematele (ka influenseritele:) ja erladi asutuse juhtidele, et nad suunaksid minu veebinari töötajaid. Väga rahul! Tänan! Tõesti energia kulu.

    Vasta
    • Maarika

      Energia kulu vähesem:)

      Vasta
  3. Mari Danil

    Ma olen väga tänulik, et sellise abimehe leidsin. Ta on väga kiire ja taibukas abimees. Akki seekord jõuangi oma soovi – luua 60+ tantsuhuvilistele inimestele mõnusa kogukonna – loomiseni. Tänud!

    Vasta
  4. Tommy Truup

    Lasin GPT’l tema enda koostatud pakkumist analüüsida. Kiitis heaks, et väga tubli töö ja tugev pakkumine. Sügavamalt süvenedes andis ka mõned õpetussed ja mõningate sõnade kohta tõi välja, et see ei pruugi kõigile ühtemoodi mõjuda. Andis ka soovitusi, et milliseid alternatiivsõnu võiks kasutada.

    Iseseisvalt ei oleks mina küll suuteline sellist analüüsi läbi viima nii suure kiirusega – chatGPT on vapustav tööriist, mille kasutamist tasub õppida.

    KÜSIMUS: Mida täpsemalt 2-3 sihtrühma inimese käest küsida ja kuidas see vajalik info nende käest kätte saada? Kas lihtsalt vestluse vormis või peaks koostama eri pakkumiste versioonid ja nad valivad nende seast endale versiooni mis kõige rohkem kõnetas? Samas kui on 2-3 sihtrühma inimest testimiseks, siis võib juhtuda, et iga inimene valib erineva pakkumise teksti ja see justnagu ajaks mind veel rohkem segadusse.

    Vasta
    • Sigrit Säga

      Pakkumise testimisel sihtrühmaga on tõesti parem, kui sul on näidata 2-3 varianti, mida nad saavad võrrelda ja tagasisidestada. Olen ise seda korduvalt teinud nt Facebooki postitades ja lasknud sihtrühmal valida, milline pealkirja ja tulemussõnastus kõige rohkem kõnetab.
      Vestlusvormis on ka hea teha. Soovitan ChatGPTlt küsida, mis küsimused neile esitada 😉 Anna talle juhis, et kokku võiks olla maximaalselt 5 küsimust ja nende tulemusel saaksid saa oma pakkumist veel rohkem sihtrühmale vastavaks teha.
      Kui kõik valivad erineva teksti, siis võibolla, et su sihtrühma pole piisavalt ühtlane. Võid ka testijate arvu suurendada, et saada natuke rohkem trendist aimu, kui tõesti vastused väga erinevad.

      Vasta
  5. Tiina Möll

    Algusest peale olen pannud tähele, et Chat GTP on kuidagi eriti nutikas, viisakas, abivalmis ja muidugi superkiire. Olen rahul, et ostsin töövihiku ja soovin katsetada kõik oma valdkonnad läbi. Küsimuste esitamise oskus on arendatav ja suur tänu õpetamise eest!

    Vasta
  6. Annemai Mänd

    Ei suutnud eile tagasisidet jätta. Kõik oli nii poolik kuidagi….

    Tänane töö:
    Pakkumise lõpetamisega kaasnes see, et ma lugedes tundsin, et mingi jummala tähtis osa on puudu.
    Tegin väikse arutluse ja ettepaneku ning tuli tegelt ikka nii äge asi välja.

    Ma olen nii palju õppinud chatGPTga arutlema ja suhtlema ning teda tagasi hoidma kiirete lõplikute vastuste eest. See on juba täiesti omaette õppetund.

    Mul on FB grupp, küll väike aga seal juba suht erinevad inimesed koos ning panin pakkumise sinna. Ka saatsin inimesele, kes kõnetab mind väga ja tegeleb mentorlusega.

    Sain juba esimese vastuse:
    “Ma olen viimasel ajal näinud nii palju väga kentsakaid unesid ja mõtlen, et kas peaks neid mõtestama ja millekski tegema või lihtsalt laskma neil minna?
    Kursus tundub äge! Omas tempos on hea, sest mõnel ööl on vaikus ja teisel hommikul on meeles ainult kahtlane mudru ja tunne…
    Ma osaleks küll!”

    Juba sellest ühest tagasisidest ma näen, milliseid valikuid inimene eelistab. Tagasisided on puhas kuld, mis tõstab mu motivatsiooni ja kosutab südant:)

    Ütleme, et ma olen väga rahul tulemusega. Tegelt täitsa sillas…
    Kohe nii sillas, et kui ma sinuga Sigrit kohtun, siis kallistan kõvasti ja annan suure musu;)))

    Vasta

Lisa oma kommentaar

Ülesanne ChatGPT-ga:

💬 “Esita kriitiline tagasiside sellele pakkumisele: [kopeerige oma pakkumine]. Mis on selle tugevused ja nõrkused?”

💬 Lisa ka: “Muuda see pakkumine lihtsamini mõistetavaks ja tugevda selle väärtuspakkumist.”

Töövihikus leiad ka 3 lisaülesannet: kuidas eemaldada sisemised vastuväited, hinnata emotsionaalset mõju ja leida “see üks lause”, mis paneb ostja liigutama.
📘 Kui tahad kindlust, et su pakkumine on ostuotsuse vääriline – töövihik aitab selleks valmistuda.

Testküsimus:

Kellele võiks pakkumist enne avaldamist näidata?

Vasta testküsimusele, kui soovid kursuse lõpus saada osalemise eest 15€ kinkekaardi. (Tähtaeg kõigile testküsimustele vastamiseks on 25. aprill k.a)

📘 Tee kursus veel tulemuslikumaks – töövihikuga!

Kursuse videod on sulle vaadatavad ainult kuni 30. aprillini – aga kui tahad, et kogu see väärtuslik sisu, juhised ja ChatGPT käsud jääksid sulle püsivalt kätte, siis just selleks on loodud töövihik.

Kui videod on justkui teeviidad, siis töövihik on sinu isiklik kaart, mis jääb sinuga ka siis, kui teekond veel jätkub.

Töövihik aitab sul:
✔ mõista iga sammu tähendust sügavamalt,
✔ küsida ChatGPT-lt paremaid küsimusi,
✔ hoida kõik ideed ja järeldused ühes kohas,
✔ ja liikuda rahulikult, aga kindlalt lõpuni välja – nii, et tulemused on kasutatavad ka pärast kursust.

Lisaks leiad töövihikust mitmeid täiustatud käske ja süvitsi küsimusi, mida videotes ei jagata.

Lisa töövihik endale juurde ja tee sellest kursusest midagi, mis jääb sulle toetavaks tööriistaks ka pärast aprilli lõppu.